Dámy, na kafíčko
září 2016
na Čeladné

Hlavním hostem byla Ekaterina Kimlová, majitelka salonu VIOLET lashes.
Je pořadatelkou prvního Lash maratónu v Ostravě, v říjnu 2016. Dále je školitelkou řasových stylistek a vyhledávanou porotkyní na soutěžích v Evropě a Rusku. Paní Kimlová se s námi podělila o zkušenosti a techniky řasové stylistky. Výklad byl po celou dobu prezentován i vizuálně s ukázkou práce včetně toho jak by řasy neměly vypadat. Řasy si může dopřát žena v jakémkoli věku, protože zkušená stylistka oko pomocí řas vymodeluje a tak dodá Vašemu oku tu správnou jiskru. Jako překvapení byla možnost si vyzkoušet řasy aplikovat na školících hlavách.

Za své peníze bychom měly chtít 100% službu a kvalitu.
Dámy, my si přece zasloužíme to nejlepší!

 

Po celou dobu setkání byla k dispozici i prezentace Nich Parfums – S.A.C.K.Y.
Paní Michaela a Květoslava nám představily jejich jedinečnou a dlouhotrvající vůní. Taky nás seznámily s novinkami na tru s Nich parfémy.

Na závěr se dámy dozvěděly něco málo o modelaci tváře, techniky konturování, to aby zvládly v pohodlí svých domovů základy techniky, pomocí dostupných produktů.

 

Setkání skončilo tématem – jak se vyznat na trhu s make-upy a podkladovými bázemi, co hledat a co od toho očekávat.

 
 
Kavárna Beseda Cafe & Bistro, náměstí na Čeladné – stylově zařízená s krásnými interiérovými dekoracemi.
Její zvláštností je první pivo pro ženy AUROSA. Nejde o obyčejné pivo – je to životní styl žen, které se uměly přizpůsobit rychlosti mužského světa, ale zachovaly si křehkost a tajemnost svého já. Prostředí včetně personálu působí velmi příjemně a nabídka pochutin a nápojů nezklamala.

Děkuji děvčatům za jejich přístup a přípravu celé akce.

 

zari-11

zari-01

zari-02

zari-03

zari-04

zari-07

zari-09

zari-10